فراخوان اولین استارت آپ ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران

فراخوان ارسال ایده های نوین ویژه خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان برای شرکت در نخستین رویداد شاهد تا 15 آبان ماه اعلام شد.

نخستین رویداد استارت آپی خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان با هدف جنبش و توسعه و فراهم ساختن زیرساخت هایی برای تشکیل مرکز رشد و نوآوری با حضور اصحاب رسانه در ساختمان مرکز دانش‌پژوهان شاهد و ایثارگر برگزار شد.

در این برنامه شرکت‌کنندگان با انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، علاقه‌مندان به استارت آپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا  ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

هدف از برگزاری این رویداد تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی افراد علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌ و کار شخصی و اجرایی کردن ایده‌های خود مطابق با اصول علمی کسب‌وکار است.

میزان نو بودن ایده، میزان تشخیص نیاز یا خلق نیازهای جدید، قابلیت تبدیل شدن ایده به محصول، قابلیت تجاری‌سازی ایده، روش بیان و ارائه ایده، استراتژی کسب‌وکار، انعطاف‌پذیری و قابل تغییر بودن، میزان نو بودن ایده اصلی، نحوه تشخیص نیاز یا خلق نیازهای جدید، نحوه پیاده‌سازی، میزان کاربردی بودن محصول تولید شده، کیفیت و جذابیت ظاهری محصول، مدل درآمدی محصول، قابلیت تجاری‌سازی محصول و تیم اجرایی از جمله معیارهای داوری این رویداد است.

گفتنی است علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد باید با مراجعه به پرتال roydadshahed.com که در لینک استارتاپ ویکند قرار داده شده را تکمیل و ارسال کنند.

دسته بندی ها: اخبار ویژه
دیدگاه ها