مراسم اختتامیه اولین رویداد ملی شاهد

b00000319-2

در راستای هدایت استعدادهای برتر و حمایت از توانمندی ها، ظرفیت­ ها و قابلیت­های نخبگان و سرآمدان جامعه شاهد و ایثارگر در نظر است مراسم اختتامیه اولین رویداد ملی شاهد روز ۲۰ اسفندماه ۹۹ در مجتمع فرهنگی و ورزشی تلاش برگزار خواهد شد.

گفتنی است اولین رویداد شاهد توسط مرکز دانش پژوهان شاهد و ایثارگر برگزار شد که فراخوان آن با هدف ثبت ایده، شناخت استارت آپ‌ها و حمایت از طرح‌های برتر ارسال شد. در این برنامه شرکت‌کنندگان شامل برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، علاقه‌مندان به استارت آپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گردهم می‌آیند تا ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کنند.
هدف از برگزاری این رویداد تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی افراد علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌ و کار شخصی و اجرایی کردن ایده‌های خود مطابق با اصول علمی کسب‌وکار است.

میزان نو بودن ایده، تشخیص نیاز یا خلق نیازهای جدید، قابلیت تبدیل شدن ایده به محصول، تجاری‌سازی ایده، روش بیان و ارائه ایده، استراتژی کسب‌وکار، انعطاف‌پذیری و قابل تغییر بودن، نحوه پیاده‌سازی، میزان کاربردی بودن محصول تولید شده، کیفیت و جذابیت ظاهری محصول، مدل درآمدی محصول، قابلیت تجاری‌سازی محصول و تیم اجرایی از جمله معیارهای داوری این رویداد بوده است.

لازم بذکر است رویداد شاهد یک رویداد آموزشی- تجربی- تجاری ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با متد بین‌المللی است که با محوریت مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار می گردد.

دسته بندی ها: اخبار ویژه
دیدگاه ها