مراسم تجلیل از نخبگان و برگزیدگان اولین رویداد ملی شاهد با حضور معاونین ریس جمهور

به گزارش دبیر خانه رویداد شاهد ، مراسم تجلیل از برگزیدگان اولین رویداد ملی شاهد ویژه نخبگان شاهد و ایثارگر سراسر کشور با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و مهندس اوحدی معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسیولین عالی کشوری برگزار می شود.

رویداد شاهد یک رویداد آموزشی-تجربی-تجاری ویژه خانواده های معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان با متد بین المللی است که با محوریت مرکز دانش پژوهان و تشکلهای شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعیت فرزتدان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار برگزار گردیده است .

رویداد شاهد به منظور توانمند سازي طرح های استارت آپی خانواده معظم شهدا و ایثارگران در راستاي تحقق ترويج نوآوري، كارآفريني و توسعه مهارت­هاي كسب و كار در شهریور ماه 99 اقدام به فراخوان سراسری نمود و در این مدت بیش از 300 طرح استارت آپ به دبیرخانه ارسال گردید . در اين همایش برترين طرح ها و يا ايده هاي قابل اجرا توسط کمیته داوری مورد شناسايي، ارزيابي قرار گفته است و از طرح های پذیرفته شده در هر محور، تقدیر و جوایز نفیسی بدان اعطا خواهد شد.

مراسم تجلیل از برگزیدگان این رویداد و نمایشگاه دستاوردهای استارتاپ‌های خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، جانبازان که با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و مهندس اوحدی معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین عالی کشوری و با حمایت مرکز دانش پژوهان و تشکلهای شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاری جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو اندیش خدمتگزار در روز 20 اسفند ماه در تالار مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

 

دسته بندی ها: اخبار ویژه
دیدگاه ها